Hutní materiál
Auto
Sklad
Vítejte na stránkách společnosti ForteSteel s.r.o.
O společnosti

Vítejte na stránkách společnosti FORTE STEEL, s.r.o. – velkoobchod s hutními materiály. Nabízíme široký sortiment zboží, služeb a tým odborníků, kteří Vám při výběru rádi poradí.

Certifikace

Naše společnost je certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2009 pro následující obory činností:

  • nákup a prodej kovového a spojovacího materiálu

Pobočka Nový Jičín

Suvorovova 2195
741 01 Nový Jičín

Pobočka Strážnice

Veselská 869
696 62 Strážnice

Společnost Forte Steel, s.r.o. byla založena 20. září 1999 se záměrem vytvořit firmu zásobující hutním materiálem menší a střední odběratele.

Vzhledem k velké konkurenci v oboru byla firma v počátku nucena jít cestou maximálního servisu klientům , to znamená každému i malému odběrateli dodat zboží podle jeho poptávky v co nejkratším termínu. V průběhu času se tato strategie vyplácí a vytváří se portfolio stálých zákazníků, kteří oceňují flexibilitu a schopnost okamžitě reagovat na jejich požadavky. Servis pro odběratele je postupně podpořen nákupem nákladních aut a zajištění rozvozu zboží k zákazníkovi buď s malým poplatkem nebo úplně zdarma.

Se záměrem podchytit odběratele v regionu celé Moravy jsou zřízeny dvě  provozovny a to v Šenově u Nového Jičína a ve Veselí nad Moravou. I přes počáteční problémy nejenže se podařilo udržet základní okruh odběratelů, ale jejich počet se stále zvyšuje a společnost Forte Steel se postupně stává významným hráčem na trhu s hutním materiálem.

I dnes je hlavní prioritou maximální kvalita poskytovaných služeb. Na úrovni obchodních vztahů dochází k prohloubení spolupráce se stávajícími odběrateli a otevřely se nové možnosti nákupů při jednáních s dodavatelskými firmami jak v tuzemsku tak i v zahraničí. V oblasti doplňkových služeb byla nabídka rozšířena o možnost zpracování hutního materiálu řezáním, vrtáním, pálení plynem nebo plazmou a o jednoduchou strojírenskou výrobu.

© Forte Steel s.r.o.
Ikony kontaktů - set Silk - © famfamfam.com
Prezentace vytořena ATACO s.r.o.